JOANNA SULOWSKA

Pedagog, czynny muzyk, koncertująca wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Absolwentka wokalistyki jazzowej Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Wydziału Pedagogiki na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz kursu Gordonowskiego organizowanego przez członków Polskiego Towarzystwa Edwina Eliasa Gordona. Nauczyciel muzyki, trener emisji głosu, nauczyciel umuzykalniania dzieci oraz osób dorosłych. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe.

KARINA BAŁDYCH

Czynny muzyk, koncertująca wokalistka, pedagog, autorka tekstów i muzyki. Absolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku, wokalistyki estradowej na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz kursu Gordonowskiego organizowanego przez członków Polskiego Towarzystwa Edwina Eliasa Gordona. Nauczyciel śpiewu, trener emisji głosu i interpretacji utworu, nauczyciel umuzykalniania dzieci oraz osób dorosłych. W 2017r. ukazał się jej debiutancki album pt. "Betesda" z autorską muzyką i tekstami.

SIŁA SIÓSTR

Jesteśmy siostrami, pochodzimy z Bieszczad. To tam zrodziła się nasza miłość do muzyki i chęć dzielenia się nią z innymi. Siła sióstr w naszym przypadku przenosi się na siłę muzyki, którą tak kochamy się dzielić. Wspólnym muzykowaniem zajmujemy się odkąd pamiętamy. Udzielamy się w różnych projektach muzycznych i współtworzymy zespoły, takie jak: SisTreeMusic czy Kari Sal. Prowadzenie zajęć umuzykalniających sprawia nam wiele radości i spełnienia. Wspaniale jest dawać z siebie najmłodszym to, co w nas najlepsze, dlatego chcemy towarzyszyć Waszym pociechom w ich muzycznym rozwoju, dzieląc się naszą wiedzą i pasją.

 

Zapraszamy!

Mała Akademia Muzyki  
facebook.com/MalaAkademia

Tel:  +48 663-193-943
+48 721-164-060
mamuzyki@gmail.com